The biggest shopaholic celebs!

7. listopadu 2010 v 13:50 |  Celebrities
Shopaholic-Každý určitě zná význam tohoto slova!:))..Prý až 8% žen na celém světě jsou shopaholičky.

Teď vám ukážu 10 nejvetších shopaholic celebrit!:)
(Není to řazeno podle toho kdo je víc!)

jonasbrothers-world.blog.cz


#1- Katie Holmes-žena, jejíž nákupy jsou diskutovány téměř denně. Co je zajímavé je to, že si nekupuje tolik oblečení pro sebe.Kupuje oblečení, obuv a doplňky pro svou malou dceru Suri, které jsou teprve 4 roky.Šatník téhle holčičky se již odhaduje na 3 miliony dolarů, ale její matka je k nezastavení.

Víc pod perexem!;)jonasbrothers-world.blog.cz

#2-Britney Spears-Zpěvačka říká,že nakupování jí pomáhá zbavit se deprese.Jednoduše vstoupí do obchodu a koupí všechno, co se jí líbí, třeba sedm párů botů Gucci.
Její oblíbené módní značky jsou Bebe , Armani Exchange, a Rampage.

jonasbrothers-world.blog.cz


#3-Victoria Beckham-Samozřejmě tu nemohla chybět žena, která utratí kolem 150.000 dolarů ročně za svůj šatník.Navzdory skutečnosti, že je úspěšná návrhářka i nadále kupuje mnoho kusů, které byly vytvořeny jinými návrháři.Victoria se vyjádřila jako: ,,Nemůžu si pomoct.Když vidím něco, co se mi líbí, koupím to ve všech barvách a koupím boty ve všech barvách, stejně jako kabelky.Kdybych mohla, tak bych nakupovala každý den.Jsem rozhodně shopaholic. "

jonasbrothers-world.blog.cz


#4-Paris Hilton-Paris řekla na veřejnosti již několikrát, že nikdy nenosí stejné oblečení dvakrát.Takže,si představte, kolik vždy musí nakoupit nových věci. Říká se,že stráví v průměru 25-30 hodin týdně nákupu oblečení a doplňků.

jonasbrothers-world.blog.cz


#5-Cameron Diaz-Ona si koupí různé věci a doveze domů, ale tašky neotevře týdny. Některé koupené oblečení si nikdy na sebe nevezme.Cameron ale cítí, že má právo přidávat nové kousky do svého šatníku znovu a znovu.

jonasbrothers-world.blog.cz


#6-Celine Dion-která vždy řídí svůj Rolls-Royce,když jede nakupovat, protože potřebuje prostorný vůz . Její ''tajemství'' je posedlost botami.Její sbírka obsahuje 3000 párů to znamená.

jonasbrothers-world.blog.cz


#7-Lindsay Lohan-Lindsay má problémy nejen s drogami, alkoholem a s řízením motorových vozidel, ale také s nákupy. Rozhodně to miluje víc než spousta jiných věcí v životě. Kdysi utratila 20.000 dolarů za 20 minut.

jonasbrothers-world.blog.cz


#8-Jennifer Lopez-Jennifer připouští, že se nemůže zastavit, když přijde na nákup obuvi a oblečení.Svou závislost okomentovala takhle:" Pokud jste žena a máte několik křivek je to skvělý pocit obléct si šaty, které vám dávájí pocit,že jste atraktivní.

jonasbrothers-world.blog.cz


#9-Sarah Jessica Parker-Sarah tvrdí, že se snaží být opatrná se svýmy penězmy, nicméně,je slabá,když vidí boty.Hvězda je posedlá už od dětství, když si její matka nemohla dovolit kupovat více jak dva páry bot ročně. Nyní má asi 100 párů bot, které sahají v ceně od $ 300 do $ 1.000.

jonasbrothers-world.blog.cz


#10-Gwen Stefani-Gwen není shopaholic v typickém smyslu tohoto slova. Neutrácí miliony za oblečení. Místo toho, navštěvuje  obchody z druhé ruky a kupuje věci, které může změnit pro sebe.Vysvětlila to takhle: ,,Vždycky jsem milovala nakupování a tvoření svého vlastního oblečení.Když jsem byla mladá a moje máma řekla:,,Pojďme do obchoďáku" ,vždycky jsem říkala:,,Nemůžu prostě vzít sto dolarů a jít do sekáče?" Jsou tam opravdu super věci.Chtěla bych koupit oblečení a pak si všechno změnit, protože jsme měli šicí stroj. Můj pokoj byl vždy pokoj do kterého byste nešly, pokud by ste nechtěli, aby vám uvízly špendlíky ve vašich nohách.'' 

 


Komentáře

1 Ivs Ivs | E-mail | Web | 7. listopadu 2010 v 14:00 | Reagovat

Ahoj affí. Obieham a tento týždeň nebudem mať moc času na blog :-)A ako sa máš ?

2 MiSs. Mikayla*  Your Love Aff :* MiSs. Mikayla* Your Love Aff :* | Web | 8. listopadu 2010 v 10:37 | Reagovat

Ahojky :) jakpak se máš?? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama